Про компанiю

Виробником продукції ТМ «Деревня перепелкино» є НВП ТОВ «Еко-центр», яке займається вирощуванням перепелів з 2004 року.
НВП ТОВ «Еко-центр» знаходиться в 20 км від міста Суми в екологічно чистій місцевості. Колектив НВП ТОВ «Еко-центр» складається з висококваліфікованих досвідчених фахівців.
Основним принципом діяльності еко-підприємства є виробництво смачної та корисної продукції високої якості.
Забезпечення належних умов утримання перепелів, використання лише натурального корму та високий контроль якості продукції – це складові, які роблять продукцію ТМ «Деревня перепелкино» особливо смачною і корисною.
Історія еко-підприємства розпочалася у 2004 році з невеликого фермерського господарства, в якому налічувалося лише 500 голів перепелів, кількість яких поступово зростала і наразі складає вже декілька тисяч.
Сьогодні НВП ТОВ «Еко-центр» є одним із найбільших виробників перепелиного м’яса та яєць в Україні.


Ідея назви ТМ «Деревня Перепелкино» пов'язана з екологічно чистим місцем вирощування перепелів. Назва говорить про те, що це натуральний і екологічно чистий продукт, іншими словами це перепела, вирощені як вдома.
Ця назва родом з дитинства. Такий продукт можна вживати не тільки дорослим, але й дітям. Тим більше, що перепелине м'ясо – це джерело вітамінів і мікроелементів, це м'ясо для тих, хто піклуватися про своє здоров'я.
Перепела ТМ «Деревня Перепелкино» – це одночасно і натуральний, екологічно чистий продукт, корисний для здоров'я, і делікатесний продукт для гурманів.
ТМ «Деревня перепелкино» пропонує тільки найкращі м’ясні породи перепелів, що робить продукцію особливо смачною. Ніжне, соковите і ароматне м'ясо ТМ «Деревня перепелкино» має чудовий справді «царський» смак.

При вирощуванні наших перепелів ми не використовуємо гормональних домішок та кормових добавок.